کتونی آدیداس

کتونی آدیداس ان ام دی

کتونی آدیداس ان ام دی یکی از پرفروش ترین محصولات آدیداس:

کتونی آدیداس ان ام دی با توجه به فروشی که در سال های قبل در کمپانی آدیداس داشته است یکبار دیگر مجددا در برنامه تولید و فروش شرکت آدیداس قرار گرفته است ، اما این بار با این تفاوت که با قیمت بسیار پایین تر از سری های قبل به فروش می رشد .

تغییرات جزئی در کتونی آدیداس ان ام دی :

کتونی آدیداس ان ام دی در طی دوران مختلف که توسط کمپانی آدیداس تولید شده است هر بار تغییرات جزئی روی آن داده شده است اما همچنان طرح سه خط به گونه های مختلف روی آن حفظ شده است و همانطور که در کتونی آدیداس ان ام دی در تصویر بالا مشاهده میکنید طرح سه خط آدیداس در بافت های آدیداس به طرز هنرمندانه ای بکار برده شده است .

کتونی آدیداس ان ام دی در دو رنگ :

کمپانی آدیداس بعد از سال ها که کتونی آدیداس ان ام دی را مجدد تولید کرده این بار فقط در دو رنگ سفید و مشکی این محصول را به بازار عرضه کرده است .

قسمت رویه کتونی آدیداس ان ام دی :

قسمت رویه کتونی آدیداس ای ام دی بسیار ساده در عین حال بسیار شیک طراحی شده است. این محصول از داخل زبانه ندارد و زبانه کتونی سرخود است ، در قسمت سه خط آدیداس بافت محصول درشت تر می باشد ، همچنین در قسمت پشت پا هم همچنین بصورت درشت بافت می باشد که خود باعث گردش بهتر هوا همچنین عرق نکردن پا در فصل گرما می شود .

قسمت زیره کتونی آدیداس ان ام دی :

قسمت زیره این محصول هم ساده اما بسیار حرفه ای و شیک طراحی شده است ، زیره نرم و انعطاف پذیر این محصول قطعا هر کسی را برای خرید وسوسه میکند تا یک پیاده روی بسیار خوب را در فصل گرما تجربه کند .

با کنار هم قرار دادن تمام جزئیات کتونی آدیداس ان ام دی و نگاه کلی به آن یک کتونی بسیار حرفه ای و سیک بافتی مشاهده خواهیم کرد .

قیمت کتونی اورجینال آدیداس ان ام دی :

قیمیت کتونی اورجینال آدیداس ای ام دی حدود 100 تا 140 دلار می باشد که با احتساب دلار ده هزار تومان بین یک میلیون تا یک میلیون و پانصد هزار تومان قیمت این محصول می باشد که در فروشگاه های خارجی به فروش می رسد .

تصاویر رنگ سفید و مشکی کتونی اروجینال آدیداس ان ام دی بافتی :

***میتوانید جهت دیدن کتونی های سایت نفیس ترین ها روی این نوشته کلیک کنید ( کتونی )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *