قوانین در سایت نفیس ترین ها

شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی نفیس ترین ها

قوانین عمومی :

کلیه اصول و شرایط تعریف شده در نفیس ترین ها منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و قوانین حمایت از حقوق مصرف کننده است و بر این اساس کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است .

ثبت و ارسال سفارشات:

شما می توانید در 24 شبانه روز سفارشات خود را در سایت ثبت و هزینه محصول را پرداخت کنید .
تمام سفارشات پستی که قبل از ساعت 13 سفارش داده شود در همان روز و سفارش های بعد از ساعت 13 در روز بعد ارسال خواهد شد . (سفاررش های پستی فقط در ایام غیر تعطیل ارسال می شود )

زمان رسیدن مرسولات پستی به دست مشتری :

در مرکز استان ها یک الی دو روز می باشد و در شهرستان ها سه الی چهار روز است. ( اما باز هم امکان دارد کمی دیر یا زود تر هم برسد )
زمان رسیدن مرسولات پستی در تهران و یا شهرستان های استان تهران یک الی دو روز است .

ارسال پیک موتوری در تهران :

زمان قبول سفاررشات و ارسال محصولات با پیک موتوری در تهران همه روزه بین ساعت 9 صبح الی 18 عصر می باشد .
زمان رسیدن سفارشات به دست شما با پیک موتوری در تهران بین یک الی پنج ساعت است .

شرایط برگرداندن یا تعویض کالا :

زمانی که کالا به دست شما رسید و به هر دلیلی اعم از ( نپسندیدن رنگ ، نخوردن سایز و… ) مورد پسندتان قرار نگرفت ، هم میتوانید کالا را بازگشت داده و وجه پرداختی تان بابت محصول به شما بازگشت داده شود و هم میتوانید محصول را تعویض کنید ، که

شرایط  مربوط به بازگشت عبارتند از :

• محصول اصلا استفاده نشده باشد و کاملا صحیح و سالم بازگردانده شود .
• نهاتا تا 7 روز بعد از زمان رسیدن کالا به دستتان بازگردادنده شود . (در صورت تصمیم به بازگشت کالا ترجیحا هر چه زود تر برگردانده شود ).
• اگر قصد بازگشت کالا و دریافت وجه پرداختی را دارید ، هزینه بازگشت کالا به عهده مشتری می باشد و بعد از رسیدن محصول به دست نفیس ترین ها تا 24 ساعت بعد با شما هماهنگی و هزینه به حسابتان واریز میشود . ( هم پست – هم پیک موتور تهران )
• اگر قصد تعویض کالا را دارید هزینه ارسالی بازگشت کالا و ارسال مجدد محصول جدید به عهده مشتری می باشد . ( هم پست – هم پیک موتور تهران )

مغایرت کالا :

محصولاتی که فرستاده می شود دقیقا مشابه با عکس محصول سفارش داده ی شما در سایت نفیس ترین ها می باشد ،اما در صورت اشتباه سهوی از سوی ما و مغایرت کالای ارسالی ، کلیه هزینه های بازگشت کالا و ارسال مجدد به عهده ما می باشد . (در صورت مغایرت ترجیحا هر چه زود تر هماهنگی شود)