روش‌های پرداخت

1- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همگی کاربران نفیس ترین ها می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه آنلاین بانک‌های ملت و زرین پال در سایت نفیس ترین ها هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.
توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

– چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم سایت نفیس ترین ها می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون، با کارت بانک‏‌های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

2- پرداخت کارت به کارت

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاه پرداخت آنلاین نفیس ترین ها  را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی یا پرداخت از طریق فیش های داخل بانک استفاده کرد. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت نفیس ترین ها به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است و  نفیس ترین ها پیشنهاد می‌کند که از این روش جهت پرداخت استفاده کنید.

شماره حساب نفیس ترین ها :

شماره حساب: 3216186480 بانک ملت به نام سید حمیدضا غمخواری
شماره کارت: 6104337749839344 بانک ملت به نام سید حمیدرضا غمخواری

نکات:

– در صورتی که پرداخت سفارش از طریق اینترنتی پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.
– به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.