نفیس ترین ها

درباره نفیس ترین ها

فروشگاه نفیس ترین ها با بیش از بیست سال سابقه و تجربه حضور در محیط بازار تهران و آشنایی کامل با مکان تولیدی ها سعی در تهیه و عرضه بهترین اجناس با کمترین قیمت را به شما مشتریان عزیز دارد .
نفیس ترین ها با سرلوحه قرار دادن دو اصل مهم در کسب و کار یعنی صداقت و انصاف همیشه سعی داشته تا مشتریان خود را در بالاترین سطح رضایت نگه دارد .
توضیحات بیشتر :

این فروشگاه ، فروش به صورت اینترنتی را از سال 1396 آغاز کرده و انواع کفش ، کتونی ، کیف و کمربند و کت را با کمترین قیمت از تولیدی ها تهیه و با کمترین سود در سریع ترین زمان ممکن بدست مشتریان می رساند همچنین نفیس ترین ها جهت رضایتمندی هر چه بیشتر مشتریان علاوه بر فروش به صورت اینترنتی ( ارسالی ) ، بصورت حضوری هم پذیرای مشتریان عزیز خواهد بود.

این فروشگاه ،فروش به صورت اینترنتی را ابتدا در شبکه های اجتمایی بصورت سرگرمی آغاز نمود اما کمی بعد متوجه استقبال بسیار زیاد مشتریان از این نوع سبک کسب وکار ( تهیه مستقیم اجناس از تولیدی ها + گرفتن سود کم ) شد تا جایی که دیگر قادر به ارائه اجناس و پاسخگویی از طریق شبکه های اجتمایی نبوده و تصمیم بر دایر کردن سایت اینترنتی نفیس ترین ها گرفته شد .

کارشناسان و طراحان سایت نفیس ترین ها سعی کرده اند که کاربران نهایت لذت را از خرید خود ببرند. شما به راحتی می توانید در محصولات جستجو کنید، گروه های مورد نظر را انتخاب یا محصولات را بر اساس ویژگی های مختلف فیلتر کنید.

در مدت کوتاه فروش اینترنتی تجارب بزرگی به دست آوریم که یکی از مهمترین آن ها اهمیت بیش از حد مشتریان به زمان رسیدن محصول به دستشان میباشد از این رو نفیس ترین ها در این خصوص تدابیر ویژه ای کرده تا مرسولات پستی در کمترین زمان ممکن به دست مشتریان برسد.

امیدواریم همچنان با پی بردن به خواسته های مشتریان و اندشیدن راه حلی برای آن همیشه نهایت رضایت مشتریان را داشته باشیم .

مدیران سایت : سید محمدرضا و سید حمیدرضا غمخواری